Catering na Imprezy Rodzinne od Restauracji Smakosz: Szwedzki Stół, Gorące Posiłki w Bemarach i Bufet Kawowy

Planujesz niezapomnianą imprezę rodzinną? Pozwól, że Restauracja Smakosz stworzy dla Ciebie wyjątkowe doświadczenie kulinarne! Nasz catering na imprezy rodzinne to mieszanka smaków i atmosfery, która uczyni każde spotkanie rodzinne wyjątkowym.

Nasza Oferta Cateringu na Imprezy Rodzinne:

1. Szwedzki Stół: Dla tych, którzy cenią różnorodność, proponujemy szwedzki stół, bogato zastawiony świeżymi przekąskami, sałatkami i daniami głównymi. Każdy gość znajdzie coś dla siebie, tworząc niepowtarzalne doświadczenie kulinarne.

2. Gorące Posiłki w Bemarach: Nasze gorące posiłki podane w bemarach zachwycą wszystkich smakoszy. Zapewniamy świeżość i aromatyczność, a goście mogą cieszyć się wybierając ulubione dania prosto z bemarów.

3. Bufet Kawowy: Podczas rodzinnych spotkań kawa zawsze odgrywa ważną rolę. Nasz bufet kawowy to nie tylko doskonała kawa, ale także wykwintne desery i przekąski, które uzupełnią atmosferę ciepła i rozmów.

4. Wypożyczalnia Stołów i Krzeseł: Dla pełnej wygody oferujemy wypożyczalnię stołów i krzeseł, dostosowaną do liczby gości i charakteru Twojej imprezy rodzinnej.

5. Indywidualne Menu Dla Dzieci: Dla najmłodszych gości przygotowujemy specjalne, dostosowane do ich gusta, menu. Zapewniamy, że i najmłodsi będą zachwyceni smakami, które przygotowaliśmy specjalnie dla nich.

Dlaczego Restauracja Smakosz na Twojej Imprezie Rodzinnej?

Nasza długoletnia historia w świadczeniu usług cateringowych dla imprez rodzinnych sprawia, że możesz być pewien, iż Twoja uroczystość będzie nie tylko smaczna, ale także dopasowana do charakteru spotkania. Zaufaj nam, abyśmy nadali wyjątkowy smak Twojej imprezie rodzinnej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i dostosować ofertę cateringową do Twoich osobistych preferencji i oczekiwań.

Restauracja Smakosz

790 364 950
33 8561 020
biuro@smakosz-chybie.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek

nieczynne (kontakt pod nr tel. 508377017)

Wtorek - Czwartek

12:00 - 21:00

Piątek - Sobota

12:00 - 23:00 (kuchnia do 22:00)

Niedziela

12:00 - 21:00

*Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do godz. 21:00

Wyślij wiadomość

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w firmie i w zakresie niezbędnym do prawidłowej i właściwej realizacji usługi przez F.H.U. “ZICO” Michał Janota.