Catering na Eventy z Restauracją Smakosz

Planujesz wyjątkowe wydarzenie?
Pozwól, że Restauracja Smakosz stworzy dla Ciebie niezapomniane doświadczenie kulinarno-eventowe! Nasz profesjonalny catering na eventy to połączenie najświeższych smaków z obsługą najwyższej jakości, tworząc niepowtarzalną atmosferę podczas każdej okazji.

Bez względu na to, czy planujesz imprezę firmową, wigilijne spotkanie zakładowe czy inne podobne wydarzenie, nasz catering zadba o wszystkie detale, pozwalając Ci skupić się na najważniejszych kwestiach. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu do organizacji imprez, nikt w Twojej firmie nie będzie musiał martwić się o organizację wydarzenia.

Nasza Oferta Cateringu na Eventy:

1. Zróżnicowane Menu:

W Smakoszu wiemy, że każde przyjęcie jest inne, dlatego też oferujemy szeroki zakres usług cateringowych, których można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niezależnie od tego, czy planujesz kameralne spotkanie rodzinne czy też wielką imprezę firmową, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

2. Wypożyczalnia Stołów i Krzeseł:

W naszym cateringowym portfolio znajdziesz nie tylko wyjątkowe smaki, ale także możliwość wynajmu dodatkowego wyposażenia, takiego jak krzesła, czy stoły.

3. Catering z Elegancką Zastawą:

Restauracja Smakosz dostarcza catering z elegancką zastawą, podkreślając wyjątkowość i staranność w przygotowaniu każdego dania.

4. Catering na eventy - Bar Mobilny:

Podkreśl atmosferę swojego eventu, decydując się na wynajem naszego mobilnego baru z szerokim wyborem piwa.

5. Możliwość Wynajmu Grilli:

Jeśli marzysz o unikalnym wydarzeniu z aromatem grillowanych potraw, oferujemy wynajem profesjonalnych grilli, aby Twoi goście mogli cieszyć się świeżymi smakami na miejscu.

Dlaczego catering na eventy z restauracją Smakosz?

Długoletnie doświadczenie w obszarze cateringów na eventy pozwala nam z pewnością twierdzić, że możemy uczynić Twoje wydarzenie niezapomnianym. Z nami każda okazja staje się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnym.

Zaufaj Restauracji Smakosz i pozwól, abyśmy nadali wyjątkowy smak Twojemu evencie! Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i dostosować ofertę cateringową do unikalnych potrzeb Twojego wydarzenia.

Ponadto, organizujemy również catering na przyjęcia w domu oraz catering imprezy plenerowe, abyś mógł cieszyć się imprezą, spędzając czas ze swoimi gośćmi!

Restauracja Smakosz

790 364 950
33 8561 020
biuro@smakosz-chybie.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek

nieczynne (kontakt pod nr tel. 508377017)

Wtorek - Czwartek

12:00 - 21:00

Piątek - Sobota

12:00 - 23:00 (kuchnia do 22:00)

Niedziela

12:00 - 21:00

*Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do godz. 21:00

Wyślij wiadomość

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w firmie i w zakresie niezbędnym do prawidłowej i właściwej realizacji usługi przez F.H.U. “ZICO” Michał Janota.