Catering na Eventy z Restauracją Smakosz: Wyjątkowe Doznania Kulinarne na Każdej Okazji

Planujesz wyjątkowe wydarzenie? Pozwól, że Restauracja Smakosz stworzy dla Ciebie niezapomniane doświadczenie kulinarno-eventowe! Nasz profesjonalny catering na eventy to połączenie najświeższych smaków z obsługą najwyższej jakości, tworząc niepowtarzalną atmosferę podczas każdej okazji.

Nasza Oferta Cateringu na Eventy:

1. Zróżnicowane Menu: Nasze cateringowe menu zostało starannie opracowane, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom. Oferujemy szeroki wybór potraw, od eleganckich przekąsek po wykwintne dania główne.

2. Wypożyczalnia Stołów i Krzeseł: Dla pełnej wygody naszych klientów oferujemy usługę wypożyczania stołów i krzeseł, dostosowaną do charakteru Twojego eventu i liczby gości.

3. Catering z Elegancką Zastawą: Restauracja Smakosz dostarcza catering z elegancką zastawą, podkreślając wyjątkowość i staranność w przygotowaniu każdego dania.

4. Bar Mobilny: Podkreśl atmosferę swojego eventu, decydując się na wynajem naszego mobilnego baru z szerokim wyborem piwa.

5. Możliwość Wynajmu Grilli: Jeśli marzysz o unikalnym wydarzeniu z aromatem grillowanych potraw, oferujemy wynajem profesjonalnych grilli, aby Twoi goście mogli cieszyć się świeżymi smakami na miejscu.

Dlaczego Restauracja Smakosz na Twoim Evencie?

Długoletnie doświadczenie w obszarze cateringów na eventy pozwala nam z pewnością twierdzić, że możemy uczynić Twoje wydarzenie niezapomnianym. Z nami każda okazja staje się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnym.

Zaufaj Restauracji Smakosz i pozwól, abyśmy nadali wyjątkowy smak Twojemu evencie! Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i dostosować ofertę cateringową do unikalnych potrzeb Twojego wydarzenia.

Restauracja Smakosz

790 364 950
33 8561 020
biuro@smakosz-chybie.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek

nieczynne (kontakt pod nr tel. 508377017)

Wtorek - Czwartek

12:00 - 21:00

Piątek - Sobota

12:00 - 23:00 (kuchnia do 22:00)

Niedziela

12:00 - 21:00

*Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do godz. 21:00

Wyślij wiadomość

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w firmie i w zakresie niezbędnym do prawidłowej i właściwej realizacji usługi przez F.H.U. “ZICO” Michał Janota.