Catering na Przyjęcia w Domu od Restauracji Smakosz: Domowa Atmosfera z Wykwintnym Smakiem

Planujesz kameralne przyjęcie w domu? Pozwól, że Restauracja Smakosz dostarczy niezapomniane doznania kulinarno-eventowe, które sprawią, że Twoje przyjęcie będzie wyjątkowe!

Nasza Oferta Cateringu na Przyjęcia w Domu:

1. Indywidualne Menu: Dla naszych klientów organizujących przyjęcia w domu, proponujemy indywidualnie dopasowane menu, które spełni oczekiwania gości. Od przekąsek, przez dania główne po desery - wszystko z myślą o wyjątkowej atmosferze.

2. Obsługa Szwedzkiego Stołu: Oferujemy szwedzki stół, co sprawi, że goście będą mieli możliwość samodzielnego wyboru potraw, co nadaje nieformalny charakter przyjęciu.

3. Gorące Posiłki w Bemarach: Nasze gorące posiłki serwowane w bemarach gwarantują świeżość i doskonały smak. To wygodne i eleganckie rozwiązanie, które z pewnością zadowoli Twoich gości.

4. Bufet Kawowy: Przyjęcie w domu zasługuje na wyjątkową kawę i pyszne desery. Nasz bufet kawowy to idealne uzupełnienie domowej atmosfery, kreując momenty słodkiego relaksu.

5. Wypożyczalnia Stołów i Krzeseł: Dla pełnej wygody oferujemy usługę wypożyczalni stołów i krzeseł, dostosowaną do charakteru Twojego przyjęcia w domu.

Dlaczego Restauracja Smakosz na Twoim Przyjęciu w Domu?

Nasza restauracja z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje, że Twoje przyjęcie w domu będzie smaczne, eleganckie i dostosowane do Twoich oczekiwań. Zaufaj Restauracji Smakosz, abyśmy nadali wyjątkowy smak Twojemu domowemu przyjęciu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i dostosować ofertę cateringową do Twoich indywidualnych potrzeb.

Restauracja Smakosz

790 364 950
33 8561 020
biuro@smakosz-chybie.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek

nieczynne (kontakt pod nr tel. 508377017)

Wtorek - Czwartek

12:00 - 21:00

Piątek - Sobota

12:00 - 23:00 (kuchnia do 22:00)

Niedziela

12:00 - 21:00

*Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do godz. 21:00

Wyślij wiadomość

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w firmie i w zakresie niezbędnym do prawidłowej i właściwej realizacji usługi przez F.H.U. “ZICO” Michał Janota.