Catering na Imprezy Plenerowe od Restauracji Smakosz

Planujesz wyjątkową imprezę plenerową? Pozwól, że Restauracja Smakosz zadba o najważniejszy element - wyjątkowe doznania kulinarne dla Twoich gości! Nasz profesjonalny catering na imprezy plenerowe łączy świeże smaki z doskonałą obsługą, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Nasza Oferta Cateringu:

1. Wyjątkowe Menu: Nasze menu cateringowe zostało starannie przygotowane, aby zaspokoić różnorodne gusta i preferencje. Oferujemy szeroki wybór potraw, od lekkich przekąsek po wykwintne dania główne.

2. Wypożyczalnia Stołów i Krzeseł: Dbamy o kompleksową obsługę Twojej imprezy. Dla wygody naszych klientów, oferujemy usługę wypożyczania stołów i krzeseł, dostosowaną do liczby gości i charakteru wydarzenia.

3. Catering z Zastawą i Obrusami: Restauracja Smakosz dostarcza catering z pełną zastawą i eleganckimi obrusami, podkreślając estetykę i staranność w przygotowaniu każdego detal.

4. Rollbar do Piwa: Aby urozmaicić atmosferę, oferujemy możliwość wynajęcia rollbaru do piwa. Świeże, piwo czeskie lub raciborskie podawane z elegancją z pewnością podniesie poziom Twojej imprezy.

5. Wynajem Grilla: Jeśli marzysz o grillowanej uczcie, z nami to możliwe! Oferujemy wynajem profesjonalnego grilla, abyś mógł cieszyć się świeżo przygotowanymi potrawami na miejscu.

Dlaczego Restauracja Smakosz?

Nasze doświadczenie w obszarze cateringów na imprezy plenerowe sprawia, że możesz być pewien, iż Twoje wydarzenie będzie pamiętane nie tylko dzięki wspaniałej atmosferze, ale również dzięki wykwintnym smakom, które zaoferujemy Twoim gościom.

Zaufaj Restauracji Smakosz i pozwól nam uczynić Twoją imprezę plenerową wyjątkową! Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i dostosować ofertę cateringową do Twoich indywidualnych potrzeb.

Restauracja Smakosz

790 364 950
33 8561 020
biuro@smakosz-chybie.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek

nieczynne (kontakt pod nr tel. 508377017)

Wtorek - Czwartek

12:00 - 21:00

Piątek - Sobota

12:00 - 23:00 (kuchnia do 22:00)

Niedziela

12:00 - 21:00

*Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do godz. 21:00

Wyślij wiadomość

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w firmie i w zakresie niezbędnym do prawidłowej i właściwej realizacji usługi przez F.H.U. “ZICO” Michał Janota.