Catering Imprezy Plenerowe od Restauracji Smakosz

Planujesz imprezę plenerową? Nie musisz się martwić logistyką - my zajmiemy się wszystkim! Nasz catering dostarczy do wybranej lokalizacji nie tylko pyszne jedzenie, ale także niezbędne wyposażenie i sprzęt, aby Twoje przyjęcie było perfekcyjnie zorganizowane i wyjątkowo udane.

Nasz doświadczony zespół zadba o to, aby catering na przyjęcie plenerowe sprostał Twoim wymaganiom, bez względu na warunki pogodowe. Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do każdej sytuacji, zapewniając Ci spokój i pewność, że wszystko będzie perfekcyjnie zorganizowane.

Catering imprezy plenerowe - Nasza Oferta:

1. Wyjątkowe Menu:

Nasze menu cateringowe zostało starannie przygotowane, aby zaspokoić różnorodne gusta i preferencje. Oferujemy szeroki wybór potraw, od lekkich przekąsek po wykwintne dania główne.

2. Wypożyczalnia Stołów i Krzeseł:

Dbamy o kompleksową obsługę Twojej imprezy. Dla wygody naszych klientów, oferujemy usługę wypożyczania stołów i krzeseł, dostosowaną do liczby gości i charakteru wydarzenia.

3. Catering z Zastawą i Obrusami:

Restauracja Smakosz oferuje usługi cateringowe z kompletnym wyposażeniem stołowym oraz eleganckimi obrusami, co doskonale podkreśla estetykę i dbałość o najmniejsze szczegóły przy organizacji każdego wydarzenia.

4. Catering imprezy plenerowe - Rollbar do Piwa:

Aby urozmaicić atmosferę, oferujemy możliwość wynajęcia rollbaru do piwa. Świeże, piwo czeskie lub raciborskie podawane z elegancją z pewnością podniesie poziom Twojej imprezy.

5. Wynajem Grilla:

Dla urozmaicenia atmosfery imprezy, proponujemy możliwość wynajęcia rollbaru do piwa. Świeże, czeskie lub raciborskie piwo, serwowane z elegancją, z pewnością podniesie prestiż Twojego wydarzenia.

Dlaczego Restauracja Smakosz?

Nasze doświadczenie w obszarze cateringów na imprezy plenerowe sprawia, że możesz być pewien, iż Twoje wydarzenie będzie pamiętane nie tylko dzięki wspaniałej atmosferze, ale również dzięki wykwintnym smakom, które zaoferujemy Twoim gościom.

Zaufaj Restauracji Smakosz i pozwól nam uczynić Twoją imprezę plenerową wyjątkową! Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i dostosować ofertę cateringową do Twoich indywidualnych potrzeb.

Ponadto, organizujemy również catering na przyjęcia w domu oraz catering na eventy, abyś mógł cieszyć się imprezą, spędzając czas ze swoimi gośćmi!

Restauracja Smakosz

790 364 950
33 8561 020
biuro@smakosz-chybie.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek

nieczynne (kontakt pod nr tel. 508377017)

Wtorek - Czwartek

12:00 - 21:00

Piątek - Sobota

12:00 - 23:00 (kuchnia do 22:00)

Niedziela

12:00 - 21:00

*Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do godz. 21:00

Wyślij wiadomość

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w firmie i w zakresie niezbędnym do prawidłowej i właściwej realizacji usługi przez F.H.U. “ZICO” Michał Janota.